Wednesday, 06.26.2019
ME DUAR TE PASTERTA
Site menu
Our poll
ZGJEDHJET 28 QESHOR.CILA PARTI FITON
Total of answers: 484

Pas deklaratave të Pangos, zbulohet Edi Rama si skenarist i “Fiks Fare”

 

Edi Rama, qëkur ka hyrë në politikë, pos dështimeve të tij si piktor e si basketbollist, njihet më tepër si dhunuesi fizik e verbal i grave. Atë që deri dje, pra dhunën fizike ndaj grave, ngatërruar edhe me shijet e tij për ngjyrat ylberiste, që vetë e ka konsideruar si “vlerë”, tashmë, në prag të zgjerimit gjeografik të rrjetit të zgjedhësve që ai mendon t’u marrë votën, e ka të qartë se kjo “vlerë” mund t’i shndërrrohet në “antivlerë”. Dhe për të amortizuar këtë perceptim negativ të zgjedhësve, Edi Rama, po rreket të “krijojë” një “shëmbëlltyrë”, por që sigurisht nuk i ngjan aspak atij.
Rasti i skandalit të pretenduar seksual të Ylli Pangos, nga vetë ish-Minsitri i Turizmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, është kosnideruar si krijesë e ideuar nga vetë Edi Rama dhe e realizuar nga emsioni televiziv “Fiks Fare”.
Sipas pohimeve të Ylli Pangos, mësohet se tashmë, është e qartë se gj ... Read more »

Views: 43458 | Added by: aleksi | Date: 03.09.2009 | Comments (99)

Login form
News calendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Search
Site friends
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Copyright MyCorp © 2019
Make a free website with uCoz